Před startem

V této sekci se pokusíme shrnout nedůležitější věci, které potřebujete vědět předtím, než odstartujete do našeho závodu

Přespání před závodem je možné v kulturním sále v Újezdu u Svatého Kříže. Vchod do sálu se nachází za hospodou. Bude zde zapnuté topení, jsou tu záchody a teplá voda. Také zde najdete malou kuchyňku. Spacáky a karimatky jsou určitě výhoda. Berte ohled na ostatní a pokud možno je svým hlukem nebuďte. 

Start se nachází v Újezdu u Svatého Kříže u koupaliště, tenisového kurtu a Pumptracku. Dostavte se alespoň 15 minut před startem, abyste si mohli vyzvednout startovní balíček.

Na startu obdržíte GPS čip, který slouží i jako štafetový kolík. (Vaše poloha je od startu online). Odkaz na GPS sledování najdete na úvodní stránce.

Trasa je značená, ale oporučujeme si do mobilu nahrát a spustit navigaci přes mapy.cz . Mapu závodu najdete na tomto webu v sekci o závodu.

Značení trati je plastovou cedulkou (modrá šipka na žlutém pozadí), bílými fáborkami a oranžovým sprejem.

95% trasy je vedena po turistických značkách. Když se aspoň před vyběhnutím podíváte, jaké turistické značky se držet, dodá vám to jistotu, že běžíte správně. 

Závod má také mobilní aplikaci na Android a iOS. V aplikaci můžete sledovat aktuální polohu svého běžce na mapě nebo předpokládaný čas jeho doběhu na předávku podle aktuálního tempa. Většina funkcí aplikace se rozeběhne po startu závodu. Stahovat můžete zde:

 

iOS = https://apps.apple.com/cz/app/run-berounka-run/id1624641738 

Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nanooq.trackingapp